Uudis

Värske Rõhk otsib kujundajat!

4.11.2020

Värske Rõhk otsib kujundajat!

Noore kirjanduse ajakiri Värske Rõhk tähistas äsja oma 15. sünnipäeva. Nende aastate jooksul on ajakiri lisaks noortele autoritele andnud avaldamisvõimaluse ka uutele fotograafidele ja illustraatoritele. Iga Värske Rõhu numbri kujundus on eriline: illustratsioonid on valminud spetsiaalselt tekstide põhjal, küljenduses on piisavalt ruumi olla mänguline. Ajakiri ilmub kuus korda aastas.

Värske Rõhu kujundaja ülesanne on ajakirja visuaalse identiteedi loomine, ajakirja küljendamine, illustratsioonide ja fotode tellimine, raamatusarja ja reklaamide kujundamine.

Võta meiega ühendust, kui oled varem kujundanud ja küljendanud tekste ja oskad kasutada Adobe InDesigni, kui sul on hea ülevaade noortest eesti illustraatoritest ja fotograafidest, ning mis kõige olulisem soovid kaasa lüüa Eesti kõige särtsakama ajakirja väljaandmisel! Pakume konkurentsivõimelist töötasu, head seltskonda ja võimalust mõjutada tervet põlvkonda noori autoreid ja lugejaid.

Töö algab detsembri teises pooles ja on tsükliline, iga ajakirjanumbri või raamatu eest tasustatakse töövõtulepingu või arve alusel eraldi. Toimetus asub Tartus, aga tööd saab teha ka distantsilt.

Saada oma CV ja portfoolio hiljemalt 18. novembriks vr@va.ee.

eelmine / järgmine artikkel