Arvustus

Värske Rõhu kriitikakonkurss

14.08.2020

Tähelepanu! Tehnilise äparduse tõttu pole kriitikakonkursi tööd meiliserveri filtrist läbi tulnud. Palun saada oma arvustus uuesti hannalinda.korp@va.ee

Värske Rõhk kuulutab teist aastat välja noorte kriitikute konkursi. 15. augustist kuni 19. oktoobrini toimuvale võistlusele on oodatud osalema kõik kuni 30aastased kriitikahuvilised. Arvustus peab olema kirjutatud 2020. aastal ilmunud luule-, proosa- või tõlketeose kohta. Arvustuse pikkus on 6000 – 10 000 tähemärki (koos tühikutega). Arvustused palume saata 19. oktoobriks Värske Rõhu kriitikatoimetajale Hanna Linda Korbile (hannalinda.korp@va.ee)

 

Konkursi raames toimuvad septembris ja oktoobris Tartus kriitikaseminarid, mis aitavad kirjanduskriitikat ja selle kirjutamist paremini mõtestada. Seminaridel osalemine on tasuta, täpsema info leiad siit.

 

Parimad arvustused kuulutatakse välja 23. oktoobril Tartu Kirjanduse Majas. Konkursi auhinnafond on 600 € ning rahalisele preemiale lisandub ka avaldamisvõimalus Värskes Rõhus, ajakirja aastatellimus ja üllatusauhinnad. Osaleda võib mitme arvustusega.

eelmine / järgmine artikkel