LUULE
Andra Teede
Rasmus Miller
Kadi Põdersalu
Triin Rahnu

PROOSA
Katrina Helstein
Tuuli Taul
Mari Tammar
Barthol Lo Mejor
Kristiina Remmel

INTERVJUU Urmas Nimetuga

ARVUSTUSED
Brita Melts Tui Hirvest
Greta Tamošiunaite Maarja Kangrost
Kadi Soop Birk Rohelennust
Kaarel B Väljamäe Jim Ashilevist

ESSEE
Ats Parve
Värske Rõhu 12. numbri tähelepanu keskpunktis on noor kirjandus– ja filmitalent Urmas Nimetu, kellel sügise hakul ilmus jutukogu “Langemine alla nulli”. Ats Parve kirjutab aga oma lühiessees, miks ta alati Eestisse tagasi tuleb.
Luulerubriigis kirjutab elust ja kirjandusest Tartusse tulnud Andra Teede, Rasmus Miller jätkab aga oma jazzirütmis lauleldustega. Kadi Põdersalu esineb pehme lumeluulega, Triin Rahnu toob malbelt sisse ka teravamaid jooni.
Proosaautoritest püüab Katrina Helstein kirjeldada kofeiini teekonda ajusagarates, Tuuli Taul analüüsib vasakule suunavate noolte mõju inimpsüühikale. Mari Tammar sirvib vanu postkaarte, Barthol Lo Mejor astub lugejate ette uudses ja lüürilisemas kuues, Kristiina Remmel aga kolme miniatuuriga.
Arvustuste osas kirjutab Brita Melts Tui Hirve luulekogust “Õli lõuendil”, Greta Tamošiunaite Maarja Kangro luulekogust “Tule mu koopasse, mateeria”, Kadi Soop Birk Rohelennu romaanist “Mina, Mortimer” ja Kaarel B. Väljamäe Jim Ashilevi näidendist “Portselansuits”. Urmas Nimetu jutukogu on võtnud arvustada Nele Salveste.